İncelemeler
Now Reading
Sevgilinizin Whatsapp Konuşmalarını Kendi Telefonunuzdan Görme
4

Sevgilinizin Whatsapp Konuşmalarını Kendi Telefonunuzdan Görme

tarafından Muhammed İkbal TanıkKasım 2, 2016

Sevgilinizin Ya Da Arkadaşınızın Whatsapp Konuşmalarını Görme

Şu anda anlatacağım taktiği dikkatli bir şekilde kullanırsanız asla whatsapp’ına baktığınız kişiye yakalanmazsanız. Ayrıca altta yakalanmamanız için püf noktalarını da belirteceğim eğer abartırda yakalanıpta sevgilinizle aranız bozulursa hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmem 🙂

Bu şekilde karşıdakinin whatsapp konuşmalarını görmeniz tamamen yasaldır hiçbir şekilde suç teşkil etmez tamamen whatsapp’ın kendi özelliğini kendi yararımıza kullanmamız şeklindedir.

İlk olarak aşağıdaki indirme linklerinin olduğu yerden WhatsappTablet indir yerine basıyoruz ve uygulamamızı indirip kuruyoruz.

001

Şimdi burası biraz sosyal mühendislik deyin ya da karşısındaki kişinin dikkatsizliği deyin  mesela sevgiliniz lavaboya gittiğinde de olabilir ya da herhangi bir telefonu size bıraktığı anda onun telefonundan WhatsApp uygulamasını açıyoruz ve sağ üstteki WhatsApp Web tuşuna basıyoruz ve qr code tarama ekranı geliyor.

Hemen kendi telefonunuzdan WhatsTablet uygulamasını açıyorsunuz ve ordaki qr kodunu sevgilinizin telefonundan taratıyorsunuz ve artık onun hesabı aynı zamanda sizin telefonunuzda da olmuş oluyor.

qr-code-scannen

Burada hata yapmayın WhatsTablet sizin telefonunuzda kurulu ve qr code sizde ama onun telefonundan okutuyorsunuz.

Artık sevgiliniz konuşurken sizde onunla beraber 3. kişi olarak tüm mesajlarını görebilirsiniz. Hatta araya bile girip cevapta yazabilirsiniz tabi tavsiye etmem sonu iyi bitmez yakalanmayın derim 🙂

İlla sevgiliniz olacak diye birşey yok arkadaşınızada yapabilirsiniz hatta kimseye bulaşmayıp bu şekilde tek telefonda 2 whatsapp bile kullanabilirsiniz.

Şimdi geldik nasıl yakalanmayız;

1- Gerçek kişiye mesaj geldiğinde aynı zamanda size de uygulamanızdan bildirim gelir ama o kişiden önce okumanızı tavsiye etmem çünkü gerçek sahibinde de görülmüş gibi olur o yüzden onunla aynı anda okursanız sıkıntı olmaz.

2- O çevrim içi değilken çok fazla çevrim içi durmayın yakalanma olasılığınız olabilir.

Bunları yazdım ama whatsapp’ını gördüğünüz kişi çok dikkatli değilse asla anlamaz. Hadi anladı diyelim o zaman bile sizin onun telefonuna baktığınızı kesinlikle anlayamaz herhangi biride yapıyor olabilir.

 

 

 

 

Mucit Kafa YouTube Kanalımıza abone olmayı unutmayın:

Sendeki etkisi?
Bayıldım!
45%
İlginç
16%
Eh işte...
8%
Wtf?
8%
Nefret ettim!!!
15%
Üzüldüm
7%
Yazar Hakkında
Muhammed İkbal Tanık
 • Wedat
  Mart 1, 2017 at 6:07 am

  Ben uygulamayı telefonuma indirdim vhatstablete okuttum kodu ama geri kapandı tekrar kodu okut yazıyo. Geri alma şansım var mı acaba bunu

 • Melis
  Mayıs 12, 2017 at 10:10 pm

  Birisi benim mesajlarımı bu uygulamayı kullanarak okuyor. Bunun önüne nasıl geçebilirim. Yardımcı olur musunuz. Nasıl engellerim mesajlarımı okumasını.

  • Mayıs 21, 2017 at 7:56 am

   İyi günler engellemek için whatsappın, WhatsApp Web/Masaüstü sekmesine tıklayın ve aktif gözüken bilgisayarların ve cihazların altından Tüm Bilgisayarlardan Çık tuşuna basın. Bu işemi yaptıktan sonra özgürsünüz. Gerekli sekmeleri ve tuşları İphone cihazlara göre yönlendirdim ama eğer Android kullanıyorsanız da benzer yerlerden bu işlemi yapmanız mümkün. Eğer ileride tekrar böyle bir durumla karşılaşırsanız lütfen işlemi tekrarlayın ve yakınızdakilere dikkat edin.

 • Birsen
  Kasım 20, 2017 at 8:27 pm

  Whatstablet yüklü, durum paylaşımında kimler bakmış nasıl görebilirim. Bilgileriniz için çok teşekkürler

Leave a Response