Anasayfa / İncelemeler / Kotası Dolmuş İnternetten FULL HD Video İzleme

Kotası Dolmuş İnternetten FULL HD Video İzleme

Malum Türkiye şartlarında rahatlıkla internet kullanabilmek imkansiz, ya çok büyük rakamlar ödemek ya da düşük download ve upload hızı ile yolunuza devam etmeniz gerekmekte. Bir de bu hızların üstüne kota sorunu da eklenince insanı çileden çıkaracak hale getiriyor. Bu yöntem ile internet hızınızda ki farkı göreceksiniz.

Hd video , film bile izlerken ikide bir donması 2 saatlik bir filmi 3 saate izlemenize neden oluyor.

Ama bunun bir çözümünü buldum ve sizinde nasıl yapabileceğinizi anlatacağım artık donma sorununa son.

Kotanız dolmuş olsun yada internet paketiniz çok yavaş olsun her şekilde bu dediklerimi yaparsanız rahatlıkla full hd video izleyebilirsiniz.

2016-11-17-00-31-06-ekran-goruntusu

Bu yol tamamen güvenlidir bilgisayarınıza verilerinize herhangi bir zarar gelmez rahat bir şekilde kullanabilirsiniz basitçe vpn gibi düşünebilirsiniz. Vpn de normalde hızınız azalır ama burada hızlanmanızı sağlıyor.

Burada ki mantık rabbit in sunucularını vds olarak kullanıp size yüksek hız sağlaması.

8mbps’lik internette bile 4k video izleyebildiğiniz gibi normal tarayıcı olarak kullanıp surf yapabilir ve hatta çok yüksek hızlarda indirme yapıp indirdiğiniz dosyayı istediğiniz yere yine yüksek hızda upload edebilme imkanı sağlar.

2016-11-17-21-18-34-ekran-goruntusu

 

Nasıl Yapılır ?

İlk önce buraya basıyoruz ve siteye gidiyoruz. Daha sonra sign up ‘a basıyoruz ve kayıt oluyoruz isterseniz hepsini sallayabilir yada facebook üzerinden de kaydolabilirsiniz size kalmış hesabımıza girdikten sonra “go to my room” a basıyoruz ve odamıza geçiyoruz.

En altta ortadaki ekran ve tavşan olan şekile basıyoruz yani ” Rabbitcast Launchpad” karşımıza tarayıcı çıkıyor ve buradan istediğiniz herşeyi normal bir tarayıcıymış gibi çok daha hızlı biçimde yapabilirsiniz.

Yukarıya istediğimiz adresi yazıp google’da aratıyoruz. Daha sonra alttan “Rabbitcast Quality” yerini HD olarak değiştiriyoruz.

Artık istediğimiz gibi dolaşıp istediğimiz herşeyi çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

2016-11-17-21-15-52-ekran-goruntusu

 

Mucit Kafa YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın:

Hakkında Muhammed İkbal Tanık

İlgili Yazı

29,8 Liraya 6 Yaratıcı Oyun – Steam 2018 Yaz İNDİRİMLERİ

Steam 2018 yaz indirimlerinden toplamda 29,8 liraya alabileceğiniz birbirinden güzel 6 oyunu sizin için listeledim. İyi oyunlar!

4 yorumlar

 1. Dropbox yada onedrive harici dosya indirip pcye kaydetme olayı nasıl ?

  • Muhammed İkbal Tanık

   Dosyayı tekrar sonra istediğin yerden bilgisayarına indirebilirsin. Bildiğin şekilde yapabilirsin onu için ekstra bir yöntem yok.

 2. Teamviewer gibi, download yapsan bile kendi pc ne inmiyor.

  • Muhammed İkbal Tanık

   Yazıda da o şekilde yazıyor daha sonra bilgisayarına indirebilirsin. Hızlı bir şekilde Dropbox ya da Google Drive’a kaydedebilirsin daha sonra istediğin yerden istediğin zaman bilgisayarına indirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir