Anasayfa / Donanım / Charge Wallet: Powerbankli Cüzdan İncelemesi

Charge Wallet: Powerbankli Cüzdan İncelemesi

Başka bir inceleme yazımız ve videomuz ile daha karşınızdayız fakat bugün konuğumuz olan ürün bir telefon, laptop ya da bir geliştirme kartı değil. Bugün inceleyeceğimiz ürün deri cüzdan konsepti ile gündeme gelen bir powerbank. Charge Wallet, kısa bir sürede hayatımızda yer edinen powerbanklerin kaba ve taşınılması zor durumunu özgün tasarımıyla ortadan kaldırıyor. Dünya genelinde 5 milyonun üzerinde mobil şarj cihazı satan ve akıllı cihazlarımız için konsept aksesuarlar geliştiren Ttec’in yeni göz bebeği Charge Wallet’ı gelin biraz daha yakından tanıyalım.

Charge Wallet iki farklı model olarak üretildi. Bu farklılık herhangi farklı bir tasarıma sebebiyet vermemiş çünkü ürünlerin aralarındaki tek fark uyumlu olduğu sistemlerin farklı olması bu farklılık sayesinde iki farklı platforma sahip kullanıcılar da keyifle ürünü kullanabilmekte.


Tasarım ve Performans

ChargeWallet-Cüzdan-android-269x250

 

Ttec, Charge Wallet’ı tasarlarken kesinlikle kullanıcıyı çok fazla düşünmüş zira ürünün %100 deri olmasından da bunu anlayabiliriz. Tasarım konusunda başka önemli bir nokta da şarj cihazının direkt cüzdana entegre edilmiş kablo ile gelmesidir. Bu sayede taşırken tek derdiniz telefonunuz ve de cüzdanız oluyor ek kablo gibi karmaşık ve gereksiz çözümlere gerek kalmıyor.2_max

 

 

 

Kağıt paralarınızı cüzdana koyarken paralar çok güzel ve kıvrılmadan duruyorlar. Ürünün bölmeleriden bahsetmek gerekirse 1 adet geniş kağıt para haznesi, 1 adet bozukluklarınızı ya da ekstra kartlarınızı koyabiliceğiniz bölmesi ve de 3 adet banka ve kredi kartı bölmesi bulunmaktadır. Eklemek istediğim bir durum ise bozukluk bölmesinin pek de güzel tasarlanmamış olması malum öğrenciyiz bir simit ayran alalım derken bozukluk çıkarıyoruz ardından şakır şukur bozukluklar yere düşüyor 😀

 

3_max

 

 

Charge Wallet, ne kadar günü kurtaran teknolojik bir çözüm olsa da inceliğinden ve de şık deri cüzdan tasarımından ödün vermiyor.

 

 

chargerwallet

 

 

 

Şimdi biz bu cüzdanı alıyoruz tabi ama bunu alırken de bir öğrenci olarak bunun pek cep yakmamasını istiyoruz ve zaten Ttec ‘de Charge Wallet’ı 150 liralık bir fiyatla satmakta powerbanki olan %100 deri bir cüzdan için gayet ekonomik bir fiyat.


Charge Wallet’ın dahili 2500 miliamperlik powerbankiyle artık daha da aktifsiniz.


Charge Wallet’a yaptığım birkaç test ile iPhone 6’yı telefon açıkken tam %100 şarj ettiği sonucuna vardım. iPhone 6 1810 miliamperlik bir bataryaya yani sektördeki diğer telefonlara göre daha düşük bir pili olsa da bu şarj etme işlemini telefon açık ve çalışıyorken kullandığı enerjiden dolayı arada yaklaşık 690 miliamper kapasitesinde bir fark oluştu fakat dediğim gibi bu aktarım işlemi ve de telefonun çalışıyor da olmasından dolayı bu değerlerin gayet normal olduğunu düşünüyorum.

 

 

Ttec tarafından öne çıkarılan özelliklerin bazıları:

 • 2500mAh yüksek kapasite batarya
 • Bütünleşik Micro USB kablosu
 • Klasik cüzdan inceliğinde
 • Kredi kartı ve para bölmeleri
 • %100 gerçek deri

Paket İçeriği:

 • Cüzdan Tasarımlı Mobil Şarj Cihazı
 • Micro-USB Kablo
 • Kullanım Kılavuzu

Hemen aşağıdan ürünü gözünüzle de görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Charge Wallet İnceleme Videomuz:

İlgili Linkler:

Charge Wallet satın almak için tıklayın(Android): http://www.ttec.com.tr/ChargeWallet,PR-44854.html

Charge Wallet satın almak için tıklayın(iPhone): http://www.ttec.com.tr/ChargeWallet,PR-44853.html

Ttec’in diğer ürünleri: http://www.ttec.com.tr/

Ttec kurumsal çözümler: http://ttecbusiness.com/

ttec

 

Ttec türkiye ekibine ve Ttec’e incelememiz için yolladıkları Charge Wallet sebebiyle teşekkürler. Daha da güzel çözümler sunmaları yolunda başarılar dilerim.

 


Hemen aşağıdan siz de ürün ile ilgili yorumunuzu yapabilir ve de oylamaya katılabilirsiniz.

 

Hakkında Alp Eren Özbay

Teknoloji tutkunuyum ve bu tutkumu başka insanlarla paylaşmayı çok seviyorum. YouTube kanalımda ve internet sitem olan Mucit Kafa'da popüler bilim ve teknoloji alanında içerikler üretmekteyim.

İlgili Yazı

Raspberry Pi İle Başlangıç

Bu projede Raspberry Pi bilgisayarınızın kurulumunu gerçekleştirecek ve de bu donanımla neler yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

1 Yorum

 1. Entelektüelkurt

  Güncel konulardaki incelemeleriniz ve samimi üslubunuz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızdan dolayıda tebriklerimi iletiyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir