Tekno Haber
Now Reading
“LOGAN” Nasıl Bitmeliydi? LOGAN alternatif son
Bright Idea
0

“LOGAN” Nasıl Bitmeliydi? LOGAN alternatif son

tarafından Alp Eren ÖzbayNisan 15, 2017

2017’nin en çok beklenen filmlerinden olan “LOGAN” filmini biz de merakla izledik ve de Geek Kafa adlı YouTube kanalımızda detaylı bir incelemesini çektik. Film için YouTube’da ve bazı internet sitelerinde biraz fazla olumlu eleştriler yapılmış. Bu durumun gerçekleşmesinde aslında en büyük etki de Hugh Jackman’ın Wolverine rolüne veda etmesi. Uzunca “LOGAN” filmini burada tekrar inceleme yazısını yazmama gerek yok hemen aşağıya videosunu koyup bir an önce esas konumuza gelmek istiyorum.


Evet daha da saçma sapan yazıyı uzatıp haber sitelerine benzememek için geliyorum esas konuya.

YouTube’da cidden videolarını özenle hazırlayan bir YouTube kanalı var ve bu YouTube kanalı DC ve MARVEL filmlerinin aslıHISHE-banner2nda nasıl olması gerektiğini ve nasıl bitmesi gerektiğini komik senaryolar ve sempatik animasyonlarla abonelerine aktarıyor. Bu kanalın adı da How It Should Have Ended yani “Nasıl Bitmeliydi?”

Videolarını heyeceanla beklediğimiz ve çıkınca anında izlediğimiz bu YouTube kanalının son videosu da “LOGAN Nasıl Bitmeliydi?”


Hadi izleyelim:

(YouTube videosunun hemen sağ alt kısmındaki ayarlardan altyazıyı açmayı ve de Türkçe olarak ayarlamayı unutmayınız.)


Video gerçekten güzel olmuş ama belki belli bir kısmı müzikal olmasa daha mı iyi olurdu diye düşünüyorum neyse yine de HISHE ekibine ve kanalına başarılar. Yeni videolarını merakla bekliyoruz, bakalım Hızlı ve Öfkeli 8 için ne diyecekler.


Hemen aşağıdan yazıyı oylamayı ve yorum yapmayı unutmayın.

Sendeki etkisi?
Bayıldım!
0%
İlginç
67%
Eh işte...
0%
Wtf?
0%
Nefret ettim!!!
0%
Üzüldüm
33%
Yazar Hakkında
Alp Eren Özbay

Leave a Response