Anasayfa / Tekno Haber / “LOGAN” Nasıl Bitmeliydi? LOGAN alternatif son

“LOGAN” Nasıl Bitmeliydi? LOGAN alternatif son

2017’nin en çok beklenen filmlerinden olan “LOGAN” filmini biz de merakla izledik ve de Geek Kafa adlı YouTube kanalımızda detaylı bir incelemesini çektik. Film için YouTube’da ve bazı internet sitelerinde biraz fazla olumlu eleştriler yapılmış. Bu durumun gerçekleşmesinde aslında en büyük etki de Hugh Jackman’ın Wolverine rolüne veda etmesi. Uzunca “LOGAN” filmini burada tekrar inceleme yazısını yazmama gerek yok hemen aşağıya videosunu koyup bir an önce esas konumuza gelmek istiyorum.


Evet daha da saçma sapan yazıyı uzatıp haber sitelerine benzememek için geliyorum esas konuya.

YouTube’da cidden videolarını özenle hazırlayan bir YouTube kanalı var ve bu YouTube kanalı DC ve MARVEL filmlerinin aslıHISHE-banner2nda nasıl olması gerektiğini ve nasıl bitmesi gerektiğini komik senaryolar ve sempatik animasyonlarla abonelerine aktarıyor. Bu kanalın adı da How It Should Have Ended yani “Nasıl Bitmeliydi?”

Videolarını heyeceanla beklediğimiz ve çıkınca anında izlediğimiz bu YouTube kanalının son videosu da “LOGAN Nasıl Bitmeliydi?”


Hadi izleyelim:

(YouTube videosunun hemen sağ alt kısmındaki ayarlardan altyazıyı açmayı ve de Türkçe olarak ayarlamayı unutmayınız.)


Video gerçekten güzel olmuş ama belki belli bir kısmı müzikal olmasa daha mı iyi olurdu diye düşünüyorum neyse yine de HISHE ekibine ve kanalına başarılar. Yeni videolarını merakla bekliyoruz, bakalım Hızlı ve Öfkeli 8 için ne diyecekler.


Hemen aşağıdan yazıyı oylamayı ve yorum yapmayı unutmayın.

Hakkında Alp Eren Özbay

Teknoloji tutkunuyum ve bu tutkumu başka insanlarla paylaşmayı çok seviyorum. YouTube kanalımda ve internet sitem olan Mucit Kafa'da popüler bilim ve teknoloji alanında içerikler üretmekteyim.

İlgili Yazı

29,8 Liraya 6 Yaratıcı Oyun – Steam 2018 Yaz İNDİRİMLERİ

Steam 2018 yaz indirimlerinden toplamda 29,8 liraya alabileceğiniz birbirinden güzel 6 oyunu sizin için listeledim. İyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir